Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda
Resim Açıklaması

Geleceğe dair tasavvurumuz; artırılmış gerçeklik ve yapay zeka gibi yeni teknolojileri iş modelimizle entegre etmektir. Hedefimiz ise insan ve doğayı merkeze alan çözümler inşa etmektir.

ÇETAŞ MİMARLIK & İNŞAAT olarak, şehirlerimizin geleceğine şekil verme sorumluluğu taşıyoruz. Misyonumuz, kentsel dönüşüm projeleriyle, depremsellikle mücadele ederek, aykırı mimari tasarımlarla estetik bir dokunuş yaparak şehirlerimizi daha yaşanabilir, güvenli ve sürdürülebilir hale getirmektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, insanların hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda, topluma ve çevreye duyarlı projeler geliştirerek, sosyal sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. Şehirlerimizin daha iyi bir geleceğe ulaşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

proje counter
proje counter
proje counter
proje counter

FİKİR AŞAMASI

2007

Eğitim hayatının yeni tamamlanmasıyla henüz idealizmin zirvesindeyken, piyasadakilerden farklı olarak 'RUHU OLAN' bir marka yaratmak istedik.

ARAŞTIRIYORUZ

2008

Ankara'nın tüm merkez ilçelerinde işverenler, çalışanlar, ev sahipleri, kiracılar, emlakçılar ve nihayet ev almak isteyenlerle yüz yüze görüşmeler sonucu 2 yıl süren bir 'İHTİYAÇ ANALİZİ' süreci yaşadık.

GİRİŞİM AŞAMASI

2009

ÇETAŞ MİMARLIK & İNŞAAT üç kardeşin girişimiyle 2010 yılında kuruldu.

ANALİZ AŞAMASI

2010

Kentsel dönüşüm, depremsellik, aykırı mimari tasarımlar ve kent estetiği gibi konulara kafa yormaya başladık ve bu konularda uzmanlaştık.

İLK MEYVEMİZ

2011

İlk meyvemiz 12 daireli şirin bir bina olan DEFNE Apartmanını yapmak oldu.

ARTIK BÜYÜYORUZ

2012

Keçiören ve Etimesgut ilçelerinde kentsel dönüşümden çeşitli yapılar yapmaya başladık.

BAŞARDIK

2013

Gerek Çankaya ve gerekse diğer ilçelerde yapı onarım ve yeni inşaat şeklinde olmak üzere bir çok yeni bina yaptık.

İSTİKRAR AŞAMASI

2015

Büyük çaplı mimari tasarımları hayata geçirmeye başladık. Ankara ve ilçelerinde tanınan bir firma olmayı başardık.

Logo BÜYÜMEYE DEVAM

VE BUGÜN

Büyümeye DevamÇETAŞ İNŞAAT Ankara'da tercih edilen bir marka ve hedef kitlesinin % 85'ne ulaşmış durumda...

ÇETAŞ MİMARLIK & İNŞAAT olarak bugün kentsel dönüşüm, bina yapımı, bireysel ve kooperatif villa yapımı, yüzlerce konuttan oluşan kompleks site ve ticari alan yapımı gibi pek çok alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.